INDEX GUIDE RULES GROUPS MEMBERS

Deel
 

 Vanessa Biehl

Vorige onderwerp Volgende onderwerp Ga naar beneden 
AuteurBericht
Vanessa Biehl
Vanessa Biehl
Class 2
Aantal berichten : 40

Character Profile
Alias: Weapons
Age: 18yo
Occupation:
Vanessa Biehl Empty
BerichtOnderwerp: Vanessa Biehl   Vanessa Biehl Emptywo nov 01, 2017 2:23 pm

Vanessa Biehl

None can destroy iron, but its rust self can! Likewise, no one can destroy a person but his own mindset can.




Name: Vanessa Biehl
Sex: Female
Alias: Weapons
Birth Date: 9 January 2019
Birth Place: Horsens, Denmark

Height: 1m69
Hair: Brown
Eyes: Grey, metal coloured
Built: Slim, athletic
Character: Playful, feisty, headstrong, can be a bully, whimsical.

Mutations:
Weapon creator:
Alle wapens die ter wereld beschikbaar zijn kan Vanessa vanuit haar lichaam laten opkomen. Van een simpele Glock, tot een Bazooka. Het is dus geen dame om mee te sollen. Het wapen dat is verschenen kan door niemand anders gebruikt worden. Wanneer een ander persoon het aanraakt verast het.

Metal skin:
Vanessa’s huid is ijskoud, zoals een stuk metaal dat lang buiten heeft gelegen. Zowel winter als zomer. Dit zorgt er ook voor dat haar huid ondoordringbaar is. Ze kan hitte, kogels, … weerstaan. Je zou kunnen zeggen dat ze van metaal is, afgewerkt met een laagje huid.

History:
Toen Vanessa’s moeder zwanger was, verzweeg haar vader grote geheimen voor de dame. Hij had een deal gesloten met de meest beruchte maffia van daar in de buurt. Hij wist dat ze in geldproblemen zaten en dat ze het komende baby’tje nooit zouden kunnen betalen. De moeder wist dit echter niet. De deal liep helaas helemaal verkeerd uit en wanneer Vanessa nog maar amper 3 weken oud was, werd ze ontvoerd. Tot op deze dag hebben haar ouders nog steeds geen idee waar ze is.

De maffia was er niet mee gediend dat de vader drugs en andere goederen achterhield en dat moest hij betalen met zijn eigen kleine meid. Vanessa leefde een goed leven bij de maffia. Ze werd verzorgd als het kind van het hoofd zelf. Al gauw zou zij de opvolgster worden en stond ze bekend als ‘prinses’ binnen de maffiabende.

Bij een inval kon Vanessa niet anders dan haar ‘vader’ helpen en toen zag iedereen dus ook haar mutatie. Natuurlijk in al haar enthousiasme heeft ze het hele gebouw opgeblazen. Dit had gevolgen voor haar functie. Ze veranderen al gauw van prinses naar nummer één bodyguard. Veel klanten of businesspartners lachten wanneer ze haar helemaal alleen vooraan het gebouw zagen staan, maar dat veranderen al gauw na enkele seconden.

weapons, vanessa


©

_________________
Vanessa Biehl Plfuhmmsaaeiu  Vanessa Biehl 07lqgskwtpaid  Vanessa Biehl Nmgxq95hrtmnr
I don't need a weapon, I am one.”
Vanessa ~ Brimstone ~ Levi ~ Wojtek

Moodboard:
 
Terug naar boven Ga naar beneden
Profiel bekijken
Clyde Maddox
Clyde Maddox
Administrator
Aantal berichten : 589

Character Profile
Alias: Thor
Age: 25
Occupation:
Vanessa Biehl Empty
BerichtOnderwerp: Re: Vanessa Biehl   Vanessa Biehl Emptywo nov 01, 2017 11:26 pm

Vanessa Biehl Accepted1_by_wooschie-d7o3s53
Hierbij ben je Class 2.

_________________
Vanessa Biehl Tumblr_nc2g277f2v1rd7b1vo8_r3_250
Terug naar boven Ga naar beneden
Profiel bekijken
 
Vanessa Biehl
Vorige onderwerp Volgende onderwerp Terug naar boven 
Pagina 1 van 1

Permissies van dit forum:Je mag geen reacties plaatsen in dit subforum
Prophecy Of Fate :: Chars :: Characters :: Accepted-
Ga naar: